ÚVODNÍ INFORMACE

 

Vážení návštěvníci,

stencily na dorty jsou mým velkým koníčkem a moc ráda je ke zdobení dortů používám. Dříve jsem si objednávala stencily u firmy Designer Stencils z USA. Jejich výrobky mne nadchly, ale bylo to nákladné a kolikrát jsem ani u nich nenašla vzor, který bych potřebovala. Jejich pracovní nasazení, kvalita výrobků i široký sortiment vzorů jsou pro mne velkou inspirací. Mým cílem je perfektní kvalita a široký sortiment vlastních "neokoukaných" vzorů.

Stencily vyrábím mimo své zaměstnání, tedy hlavně o víkendu. Baíčky odesílám většinou v pondělí nebo v úterý. Objednávejte proto s dostatečným předstihem, případně napište, že potřebujte stencily do určitého data.

Pokud byste měli nějaké připomínky nebo náměty, jak stránky vylepšit, nebo i jakékoli jiné dotazy k tématu "stencily na dorty", neváhejte a napište mi prosím na info@stencils.cz .

  • Postupně budu vzory a ornamenty rozšiřovat. V hlavě i v počítači mám námětů spoustu, ale vše překresluji ručně ve vektorovém programu, takže je to časově náročné.
  • Mám v plánu rozšířit vzory pro zdobení perníčků i cukroví, budou i tolik oblíbené damaškové vzory, jen to chce všechno čas.
  • Postupně budu vkládat ke stencilám do katalogu foto dortů, na kterých byly použity - v tomto mi pomáhají mé kamarádky, které mi posílají fotky dortů, na kterých mé stencily použily - tímto všem děkuji.
K ROZMĚRŮM ORNAMENTŮ: pokud potřebujete jiný rozměr, než mám uveden v popisu výrobku, napište mi to do objednávky nebo na  info@stencils.cz   Rozměry lze přizpůsobit.
Rovněž pokud na dodání spěcháte, napište mi do poznámky v objednávce, do kdy potřebujete mít zboží doma !! Nejsem jasnovidec, někdy nemám všechny ornamenty momentálně skladem a jejich výroba nějakou dobu trvá. Obvyklá doba dodání je do 10 dnů od objednání. Děkuji za pochopení.

 

Děkuji Vám za přízeň i za propagaci a doufám, že si z mé nabídky vyberete a příjdete stencilám na chuť, stejně jako já.

Na spolupráci a spokojené zákazníky se těší - Jana HEIMEROVÁ - Stencils.cz